Karaburun Tente

Karaburun Tente Pergola

Karaburun Tente - Pergola Gölgelendirme Sistemleri ?

Karaburun İlçemizdeki Faaliyetlerimiz

İzmir Tente’ye hoş geldiniz. Sizlere uzman ekibimizle ve uzun süreli bir deneyimle geliyoruz. 15 yıldan fazladır bu sektördeyiz ve gelişen teknolojilere uygun malzemeleri de bulundurarak en hızlı teslimatı yapıyoruz.
Ürün yelpazemiz oldukça fazla ve geniş. Bu yüzden de istediğiniz her şeyi İzmir tente branda çadır ve perde yapımında bulunan firmamızda seçebilirsiniz.
Karaburun bölgesinde de hizmet veriyoruz. Örneğin, bizlere ulaşıyorsunuz. Ne istediğinizi söylüyorsunuz, ölçülerini ve renk isteğinizi belirtiyorsunuz. Bizler de ardından sizin istekleriniz doğrultusunda zip perde, karpuz tente ya da oval tente gibi modellerimizi imal etmeye başlıyoruz.
Ama şu bilgiyi de eklemekte fayda görüyoruz: İzmir Tente olarak oldukça şeffafız ve bizlere her daim ulaşabilirsiniz. Yeter ki isteyin..!

Firmamız Hakkında?

2009 yılında pergola, tente ve cam balkon üretimine başlayan firmamız, günümüze kadar birçok çelik konstrüksiyon projesini başarıyla hayata geçirmeye hazırlanan bir firma haline gelmiştir. İzmir Pergola, İzmir'de üretim faaliyetlerine başlamış ve bugün büyüyerek çeşitli ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Firmamız kış bahçeleri, cam, pergoladan cam balkonlara kadar birçok ürün üretmektedir. Tüm bu projelerde yenilikçi ürünleri sergilemek için İzmir Pergola olarak trendi takip eden sürgülü, katlanır ve sürgülü ürünlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize kullanım kolaylığı getirecek estetik çözümler de sunmaktayız.
İzmir Pergola®, sektörün lider alüminyum ekstrüzyon şirketinde, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet veren 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.
İzmir Pergola firmamız, teknolojinin elverdiği noktada faaliyetlerini buna göre şekillendirerek, özellikle özel elektrikli tente sistemleri kullanılarak oluşturduğu ürünlerinde hem ihtiyaca cevap veren hem de estetik çözümler sunan projeler ortaya koymaktadır. Pergola markası altındaki bu üretimlerimizde, işletmelerin ve bireysel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu alanlarda en güzel ve en küçük eserlerin sunulmasını da sağlamaktayız. Tamamı belirli bölgeleri dış etkenlerden korumak için geliştirilmiş tüm İzmir Pergola ürünlerinde bu özelliği aktif hale getirmek için malzeme kalitemizi en üst seviyede tutarak hizmet vermekteyiz. Güneş, yağmur ve rüzgardan yüksek koruma sağlayan malzeme tercihimizin yanı sıra bahçe, teras ve balkonda keyifli vakit geçirme imkanı sunuyoruz.

EN ÇOK ARANANLAR

İzmir Tente
 
İzmir Tente Fiyatları
 
İzmir Tente Firmaları
 
İzmir Pergola
 
Pergola
 
Tente
 
Zip Perde
 
Masfallı Tente
 
Win Tente
 
Kasetli Tente
 
Körüklü Tente
 
Otomatik Tente
 
Teras Tente
 
Motorlu Tente
 
Balkon Tente
 
Klasik Tente
 
Karpuz Tente
 
Oval Pergola
 
Kış Bahçesi
 
Şeffaf Store
 
İzmir Zip Perde
 
İzmir Körüklü Tente
 
İzmir Otomatik Tente
 
Çeşme Tente
 
Urla Tente
 
Kuşadası Tente
 
Narlıdere Tente
 
Karabağlar Tente
 
Balçova Tente
 
Tente İzmir