İzmir-Tente-Slider İzmir-Tente-Slider2

Sanatın Gölgeyle Buluşması

İzmir Tente Pergola Branda Sistemleri

İzmir Pergola, Yaşanabilir her alana Otomatik ve Manuel Tente Branda Sistemlerinin Montaj ve Ücretsiz Keşif Desteğini Sağlamaktadır.

0 (553) 250 51 64

Sanatın Gölgeyle Buluşması

İzmir Tente Pergola Branda Sistemleri

İzmir Pergola, Yaşanabilir her alana Otomatik ve Manuel Tente Branda Sistemlerinin Montaj ve Ücretsiz Keşif Desteğini Sağlamaktadır.

0 (553) 250 51 64

Sanatın Gölgeyle Buluşması

İzmir Tente Pergola Branda Sistemleri

İzmir Pergola, Yaşanabilir her alana Otomatik ve Manuel Tente Branda Sistemlerinin Montaj ve Ücretsiz Keşif Desteğini Sağlamaktadır.

0 (553) 250 51 64

Sanatın Gölgeyle Buluşması

İzmir Tente Pergola Branda Sistemleri

İzmir Pergola, Yaşanabilir her alana Otomatik ve Manuel Tente Branda Sistemlerinin Montaj ve Ücretsiz Keşif Desteğini Sağlamaktadır.

0 (553) 250 51 64

İzmir Tente ve Pergola Modellerimiz


otomatik tente

Otomatik tente binaların dış tarafına, en üstteki duvara ya da pencereye montajlanır. Ayrıca tenteler bölgeyi güneş ışığından ve parıltısından korur. Buna ek olarak otomatik tenteler sensörler tarafından kontrol edilir.

klasik tente

İzmir Klasik tenteler oldukça merak ediliyor ve bu yüzden de talep artıyor. Klasik tenteler en genel anlamıyla mekanı ya da bölgeyi tehlikelerden korumak için kullanılır.

kasetli tente

Bu ürünler kaset ismindeki iskelet yapısı ile kapalı bir şekilde minimum alan kaplar. Aynı zamanda bu ürün, açık haliyle de istenilen ölçüye ayarlanabilir. Bu yüzden de kullanım açısından oldukça fazla tercih ediliyor diyebiliriz. İzmir Kasetli Tente Sistemleri

körüklü tente

İzmir körüklü tente modellerimiz dekoratif ve nostaljik bir görünüm verirler. Buna ek olarak balkonlara, mağazalara ya da kafe gibi mekanlara rahatlıkla monte edilebilir. Bizi arayın ve hemen istediğiniz bütün bilgileri verelim.

masfalli tente

Mafsallı tenteler dış mekanlarda tente ya da branda ihtiyacı duyulan alanlarda kullanılır ve aynı zamanda mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/ kapanır. İstenildiğinde rahatlıkla açılıp kapandığı için de çokça tercih ediliyor.

karpuz tente

En önemli ürünlerimizden birisi olan karpuz tente modellerimiz de oldukça fazla beğeniliyor. Karpuz tente sistemi genel olarak cam üstleri, kapı girişleri ya da otel, restoran gibi yerlerde güneş ışınlarından, yağmurdan koruma sağlamak için kullanılıyor. Aynı zamanda görüntüsü sebebiyle de oldukça dekoratiflerdir. İzmir Tente,Karpuz Tente

otomatik pergola

Genel olarak pergola sistemleri motorlu ve şık tente sistemleridir. İstediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz. Örneğin, çatı, balkon ya da teras… Sadece ne amaçla kullanacaksınız, kullanmak istediğiniz yer neresi ve hangi ölçülerde istiyorsunuz, bu soruların cevaplarını bizlerle paylaşın. Biz de bu isteklerinizi dikkate alarak hemen otomatik pergolaları yapmaya başlayalım.

motorlu pergola

Motorlu pergolalar, akıllı sensörlere sahiptir ve rahatça açılıp kapanırlar. Bu sayede de bulundukları alana güneş ışınlarının ya da yağmurun girişini engellerler. Buna ek olarak imal ettiğimiz motorlu tenteler ithal akrilik kumaştan ve malzemelerden üretiliyor. O yüzden yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz.İzmir Motorlu Pergola

Oval pergola sistemleri de üretimini yaptığımız ürünlerden birisi. Açılır kapanır bir tente sistemi olan oval pergolalar aynı zamanda bulundukları bölgeyi her türlü hava koşulundan korumak için tasarlanıyor. Bu sebeple de istediğiniz her yere, belirlediğiniz ölçüde yapılabilir. Görsel olarak da şık bir görünüşü olan oval pergolalar, her mekana uygundur. İzmir Oval Pergola Sistemleri.

Pergola sistemlerine yeni bir enerji katan SmartRoof bioklimatik pergola yaşam alanlarının vazgeçilmez mimari ürünü olması ve sizlere daha uygun hale getirmek için geliştirdik.

Sistem açıkken bile kalifiye dizayn profiller aracılığı ile, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar. Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen miktarda yararlanabilme imkanı sunar.

bioklimatik pergola
karpuz tente

Karpuz tente; cam üstleri, kapı girişleri, otel ve restoran gibi mekanlarda güneş ışınları, yağmur, toz gibi dış etkenlerden koruma sağlaması ile dış görünüşü itibari ile de şık, dekoratif bir görünüm sağlamak amaçlı tercih edilen tente türüdür.

Kafe, restoran, mağaza, AVM gibi pek çok işletme modeli için uygun bir sistemdir. Güneş, yağmur ve her türlü hava koşullarına dayanıklı kumaş yapısı, uzun yıllar kullanıma uygundur. Fiyat olarak, diğer tente sistemlerine kıyasla da oldukça ekonomiktir.

İzmir Tente


win tente

Win tenteler diğer tentelerden daha farklıdır ve uygulama alanı da daha fazladır. Pencerelerde gölge ya da estetik katma amaçlı kullanılırken aynı zamanda mağaza vitrinlerinde ve balkonlarda da kullanılabiliyor.

Win tente yani bilinen ismiyle pencere tente sistemi oldukça tercih edilen sistemlerden birisi. İzmir Tente Pergola, size bu ürünü en kaliteli malzemeler kullanarak ve uzun ömürlü olarak sunuyor.İzmir Tente,Win Tente

kış bahçesi

İzmir kış bahçesi dediğiniz zaman akla ilk gelen marka olmak için uğraşıyoruz. Kış bahçelerini, şeffaf olarak tasarlıyoruz ve sistem dikey olarak hareket ediyor. Ama isteğinize bağlı olarak motorlu, motorsuz ya da fermuarlı da yapabiliyoruz. Bunlar da rüzgarı kesme amacıyla kullanılıyor.

Evet, İzmir Tente olarak sizlere kış bahçesi de yapıyoruz! Harika değil mi? Kışın tadını rahatça ve keyifle çıkarabilmek için istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz kombinasyonla kış bahçenizi yapmaya hazırız. İzmir Tente, Kış Bahçesi

Şeffaf Store

Şeffaf store ve Şeffaf branda ihtiyacınız mı var? O zaman tam da olmanız gereken yerdesiniz. İzmir Tente olarak uzman ekibimizle birlikte sizlere memnun kalacağınız hatta oldukça seveceğiniz şeffaf brandalar hazırlıyoruz.

Mekan sahiplerinin gözde tercihlerinden biri olan şeffaf brandalar gerçekten son derece kaliteli malzemelerden üretiliyor ve en kısa sürede de sizlere teslim ediliyor. Bizleri arayıp neresi için kullanacağınızı ve ölçülerini nasıl istediğinizi bildirmeniz gerekiyor. Geri kalan her şeyi biz hallediyoruz. İzmir Tente,Şeffaf Store,Branda

Montaj

İzmir Tente Pergola, olarak müşteri memnuniyeti yüksek bir işçilik göstermekteyiz. Ücretsiz montaj ve kurulum sağlamaktayız. İzmir Tente

Ücretsiz Keşif

İstediğiniz herhangi bir alana ücretsiz keşif ve ölçü alma desteği sağlıyoruz. İzmir Tente Pergola

Tente Bakımı

Belirli aralıklarla bakım görmesi gereken gölgelendirme sistemlerinizi hızlı ve pratik halinde onarıyoruz. İzmir Tente

İcon 1

Uygun Fiyatlı Tente

En kaliteli ve pratik işçiliği uygun fiyatlı çözümler ile birlikte ayağınıza kadar getiririz.

İcon 2

Güleryüzlü Hizmet

İşimizi keyifli ve severek yapıyoruz.Bundan ötürü iyi işçilik ve memnuniyet sağlamaktayız.

icon 3

Kaliteli Sistemlerimiz

En iyi markalar ile çalışıp,kumaşı en iyi sistemlerden oluşturup sunmaktayız. Kaliteli malzemeler kullanılmakta olup özen gösterilmektedir.

icon 4

Sözümüzün Eriyiz

İzmir Pergola Tente sistemleri zamanında yerinizde olup ücretsiz keşif,montaj ve kesinlik sağlamaktadır. Uygun fiyatlı Tente, İzmir Tente Pergola

icon 5

Memnuniyet Sözü

Garanti ediyoruz yapılan işçilik ile kesin memnun kalacaksınız. Tekrara gerek yok. İzmir Tente

icon 5

Profesyonel Hizmet

Uzun süredir hizmet vermekte olup,işimizi severek ve sorumluluk bilincini bilerek gerçekleştiriyoruz. Hızlı,güvenilir,hatasız ve sorunsuz bir şekilde evinize,işyerinize,yazlığınıza ve villalarınıza kısacası sizin isteyeceğiniz heryere kurulum sağlıyoruz. İzmir Pergola

Tente Pergola Nedir?
29
Tem
Pergola kelimesine kökeni açısından bakıldığında Latince kaynaklı bir kelime olarak karşımıza çıkar. Saçak anlamına gelen Pergule kelimesinden türemiştir. İtalyanca da ise pergola gölgelik anlamına gelir..
Tente Pergola Neden Kullanılmalıdır?
29
Tem
✔ Özellikle güneşlik işlevi gören pergolalar yazları güneşten koruyan en önemli sistemlerdir. Bunun yanında açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile pergole, ayrıca yağmurdan da korur. ... Pergole sistemi tüm hava şartlarına uygun olarak tasarlanarak, her mevsim kullanılabilecek mekanlar yaratmak için kullanılır..
İzmir Tente
29
Tem
✔Kullanışlı ve İşlevsel Pergola Sistemleri Pergole, İtalyan dilinde evlerin çıkıntı ve sarkıt gibi alanlarını ifade etmek üzere kullanılmaktadır. Evler ve benzeri alanlarda balkon, teras ve bu tarzda alanların üzerini kapatmak

EN ÇOK ARANANLAR

İzmir Tente
 
İzmir Tente Fiyatları
 
İzmir Tente Firmaları
 
İzmir Pergola
 
Pergola
 
Tente
 
Zip Perde
 
Masfallı Tente
 
Win Tente
 
Kasetli Tente
 
Körüklü Tente
 
Otomatik Tente
 
Teras Tente
 
Motorlu Tente
 
Balkon Tente
 
Klasik Tente
 
Karpuz Tente
 
Oval Pergola
 
Kış Bahçesi
 
Şeffaf Store
 
İzmir Zip Perde
 
İzmir Körüklü Tente
 
İzmir Otomatik Tente
 
Çeşme Tente
 
Urla Tente
 
Kuşadası Tente
 
Narlıdere Tente
 
Karabağlar Tente
 
Balçova Tente
 
Tente İzmir